[ Corel VideoStudio Pro X5 15.0.0.258 PL ] – najprostszy edytor do obróbki nagrań video, obsługuje HD


VideoStudio Pro X5

Kompleksowe oprogramowanie do edycji nagrań wideo

 • Szybkie i łatwe tworzenie nagrań wideo HD
 • Zaawansowane efekty wizualne
 • Kompleksowe nagrania ekranowe
 • Innowacyjne udostępnianie

Zaawansowane oprogramowanie do edycji nagrań wideo z funkcją nagrań ekranowych

Program Corel® VideoStudio® Pro X5 jest zintegrowanym edytorem wideo, który oferuje twórcze narzędzia, zaawansowane efekty, narzędzia do przygotowywania nagrań ekranu, interakcyjnych filmów internetowych i całościowego opracowywania dysków. Oprogramowanie jest niezwykle szybkie i zawiera wiele intuicyjnych narzędzi umożliwiających między innymi tworzenie rodzinnych filmów i pokazów slajdów, ciekawych animacji poklatkowych czy też nagrań ekranowych, które można wykorzystać w prezentacjach lub samouczkach. Wyzwól swoją pomysłowość dzięki zaawansowanym funkcjom kompozycyjnym i efektom artystycznym. Wykorzystuj w pełni moc obliczeniową procesorów wielordzeniowych i pracuj z nieosiągalną wcześniej szybkością. Dzięki natywnej obsłudze nagrań wideo w standardzie HTML5 materiały można łatwo udostępniać w Internecie oraz wszechstronnie opracowywać do nagrania na dyskach DVD i Blu-ray™.

 • Szybkie i łatwe przygotowywanie nagrań wideo HD

  Projekty natychmiastowe i szablony pozwalają na szybkie rozpoczęcie pracy, a ekspresowe renderowanie obrazu oraz obsługa kart graficznych i procesorów wielordzeniowych znacznie przyspiesza jej tempo.

 • Zaawansowane efekty wizualne

  Jeszcze większe możliwości uzyskiwania atrakcyjnych wizualnie filmów dzięki 21 multimedialnym ścieżkom, obsłudze grafik wielowarstwowych i zaawansowanym efektom, które można wstawiać metodą przeciągnij i upuść.

 • Kompleksowe nagrania ekranowe

  Nagrywanie czynności wykonywanych na pulpicie komputera, co można wykorzystać w pokazach slajdów, samouczkach, demonstracjach produktów, filmach instruktażowych lub w celu przedstawienia przebiegu gry.

 • Innowacyjne udostępnianie

  Tworzenie interaktywnych nagrań wideo do publikacji w Internecie i szybkie nagrywanie profesjonalnej jakości dysków z menu, tytułami i przejściami.

Corel® VideoStudio® Pro X5 to oprogramowanie do edycji nagrań wideo, które pomaga tworzyć i udostępniać porywające filmy.

 

Pobierz program Corel VideoStudio Pro X5: http://www.dobreprogramy.pl/Corel-VideoStudio-Pro,Program,Windows,16277.html lub http://www.corel.com/corel/product/index.jsp?pid=prod4650075

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *