[ ktohostujestrone.pl ] – Czyli jak sprawdzić na jakim serwerze znajduje się czyjaś strona. [wpis archiwalny]

logo[1]-ktohostuje

Nie wiesz jaki wybrać hosting dla swojej strony? Sprawdź co wybrali inni. Użyj narzędzia do sprawdzania hostingu stron, sprawdź opinie o hostingach czy dostępność domeny.

Serwis udostępnia następujące usługi:

Sprawdzacz hostingu

Jest to narzędzie dla webmasterów oraz zwykłych użytkowników internetu pozwalające zbadać, która firma udostępniająca serwery pod strony internetowe hostuje stronę, którą jesteś zainteresowany.
Na stronie głównej serwisu zobaczysz pole, gdzie możesz wpisać nazwę jakiejkolwiek strony, następnie wciskasz przycisk Sprawdź i wszystko staje się jasne.

Weryfikator domen

Dzięki temu narzędziu możesz sprawdzić dostępność domeny. Wystarczy, że podasz jej nazwę i wybierzesz końcówki, które Cię interesują, a następnie klikniesz przycisk Sprawdź.

Wyniki wyświetlone zostaną w odpowiednich kolorach:
– czerwony: domena jest zajęta
– zielony: domena jest dostępna
– pomarańczowy: sprawdzanie w toku

Dostępne końcówki:
pl, com, com.pl, net, net.pl, info, info.pl, org, org.pl, tv, biz, eu

Osobiście domeny sprawdzam za pomocą krótkiego narzędzia http://domena.pece.pl napisanego dla siebie, żeby co chwile się nie cofać do pola wpisywania, jest chyba najszybciej i bez kapcia 🙂 .

Ranking hostingów

Jeśli szukasz hostingu współdzielonego w rozsądnej cenie możesz zajrzeć do rankingu hostingów. (Radze uważać, często super pozytywne komentarze pochodzą od pracowników/właścicieli firm hostingowych którzy zachwalają samych siebie)

Znajdziesz tutaj szczegółowe informacje o parametrach kont hostingowych 102 firm (m.in. pojemność konta, transfer danych, ilość baz danych, cena), a także opinie użytkowników, na podstawie których wyliczana jest średnia ocena każdego z hostingów.

Jeśli masz wykupiony hosting w którejś z firm i jesteś zadowolony (lub też nie) z oferowanych usług, podziel się z innymi swoją opinią i oceń swojego usługodawcę.

Link do strony: http://ktohostujestrone.pl/

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *