Społecznościowa 6 PL 2013

Powstała wersja 2.0 wtyczki dla WordPressa z panelem administracyjnym.
Dodano również możliwość wł/wył i zmiany napisu: Udostępnij na


[ Społecznościowa 6 PL 2013 dla WWW ] Najszybsza i najmniej obciążająca Polska wtyczka społecznościowa jako widget na twoją stronę www zawierająca serwisy: Facebook, Twitter, Google+, Wykop, Blip i Naszą Klasę.

sp4webWtyczkę można uruchomić na dowolnej stronie WWW. Wystarczy tylko skopiować i wkleić poniższy kod w miejscu w którym ma się pojawić nasza wtyczka. Jej rozmiary to 183px na 50px. Wtyczka dynamicznie wygeneruje adres url danej podstrony i umożliwi udostępnienie na najbardziej znanych portalach społecznościowych.

KOD wersja v.1.0.5:

W wersji 1.0.5 jest możliwa konfiguracja kolorów. Przykładowa paleta HEX: na wikipeda.org

Demo:

[ Społecznościowa 6 PL 2013 dla WordPress ] Najszybsza i najmniej obciążająca Polska wtyczka społecznościowa do WordPressa zawierająca serwisy: Facebook, Twitter, Google+, Wykop, Blip i Naszą Klasę.

wordpress_logo
wtyczka-zdjeecie1

 

 

 

Wtyczkę wystarczy zainstalować, włączyć i już będzie gotowa do pracy.
Umieszczona zostanie pod każdym wpisem we wszystkich zakładkach.

Wtyczka wyświetla przyciski najpopularniejszych serwisów społecznościowych w Polsce, umożliwiając dodanie linku do wpisu pod którym się znajduje.

DEMO: wtyczka pracuje na tym blogu

Wtyczka dostępna już na WordPress.org: http://wordpress.org/extend/plugins/spolecznosciowa-6-pl-2013/

Można także zainstalować bezpośrednio na swoim wordpressie poprzez zakładkę [wtyczki] -> [dodaj nową] -> a następnie wpisać społecznościowa i [szukaj]

 

Zrzuty ekranu:

Obrazek1 Obrazek2
Obrazek5 Obrazek4Udostępnij na: